/Budowa domów /SOLIDA 122
Zadzwoń
do nas
zadzwoń 71 307 03 10

SOLIDA 122

cena: 596 900 zł
Powierzchnia: 122 m2
Interesuje Cię taki
dom? Skontaktuj
się z nami
Opis produktu
Rozwiń Zwiń

Solida 122 to nowoczesny dom, którego bryła opiera się na kształcie prostokąta z czterospadowym dachem. Projekt domu ma typowy podział przestrzeni dla nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego. Mamy tutaj bardzo jasny podział na strefę dzienną i nocną, czy też strefę prywatną domowników. Duża strefa dzienna mieści w sobie kuchnię oraz przestronny salon i jadalnię. Przy kuchni dodatkowo zaprojektowano praktyczną spiżarnię.

Nocna strefa domowników składa się z 3 komfortowych sypialni, z czego w głównej sypialni dodatkowo przewidziana została garderoba. Uzupełnieniem pomieszczeń w tym parterowym domu są dwie łazienki, wiatrołap i kotłownia, która może pełnić również funkcję pralni.

Oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni 122 m².

Wykonany w technologii keramzytu budynek osadzony jest na płycie fundamentowej, ściany zewnętrzne mają grubość 15 cm i docieplone są styropianem 0,038 grubości 20 cm.

Dach pokryty jest dachówką cementową Brass z powłoką Cisar.

Zakres prac obejmuje wykonanie kompletnego stanu deweloperskiego: dom wyposażony jest w instalację elektryczną, wod-kan, iogrzewanie podłogowe z pompą ciepła RICOM.

W środku wykonane są wylewki, sufity z płyt gk oraz gładzie z gruntowaniem.

Rzuty projektu
Rozwiń Zwiń

Rzuty projektu:


Wróć
Zbudujemy
twój dom
już od  3990 zł / m2
• pompa ciepła w cenie
• załatwiamy finansowanie
• stan deweloperski w 6 miesięcy
Porozmawiajmy
o budowie
twojego domu!
Zostaw nam numer telefonu, a zadzwonimy i przedstawimy specjalną ofertę.