Zadzwoń
do nas
zadzwoń 71 307 03 10

SOLIDA 297

zapytaj o cenę
Opis produktu
Rozwiń Zwiń

Solida 297 w nowoczesny sposób nawiązuje do zabudowy charakterystycznej dla krajobrazu polskich wsi. Ideą projektu jest zachowanie prostej formy budynku, uzyskując przy tym współczesny i ponadczasowy charakter architektury.

Dom stodoła cieszy się nieustającą popularnością. Tak zwane modern barn przywołują marzenia o prostym życiu na wsi, blisko natury i tradycji, oferując jednocześnie nowoczesną i komfortową przestrzeń do mieszkania.

Układ funkcjonalny budynku opiera się na dwóch bryłach, połączonych łącznikiem komunikacyjnym.  Bryły stanowią osobne strefy funkcjonalne: prywatną oraz dzienną. Łącznik będący strefą wejściową zawiera wygodny, dobrze doświetlony wiatrołap. Wchodząc do budynku mamy otwarcie widokowe na wewnętrzne patio, połączone z tarasem. W strefie dziennej zaprojektowano otwartą kuchnię z dużą wyspą i spiżarnią. Jadalnia i strefa wypoczynkowa dzięki dużym przeszkleniom i otwarciu na pełną wysokość budynku jest przestronna i jasna. W tej strefie znajduje się również dwustanowiskowy garaż, kotłownia, pralnia oraz garderoba i WC. Strefa prywatna jest odpowiednio oddalona od ogólnodostępnej, dziennej części domu, by nadać jej prywatny charakter. W tej części znajdują się trzy pokoje, łazienka oraz sypialnia master z własną łazienką i garderobą.

Wykonany w technologii keramzytu budynek osadzony jest na płycie fundamentowej, ściany zewnętrzne mają grubość 15 cm i docieplone są styropianem 0,038 grubości 20 cm.

Dach pokryty jest dachówką cementową płaską Braas Tegalit – opcjonalnie dostępne pokrycie z blachy na rąbek.

Zakres prac obejmuje wykonanie kompletnego stanu deweloperskiego: dom wyposażony jest w instalację elektryczną, wod-kan, C.O. z ogrzewaniem podłogowym z pompą ciepła firmy RICOM.

W środku wykonane są wylewki, sufity z płyt gk oraz gładzie z gruntowaniem.

Istnieje możliwość wykonania projektu w technologii tradycyjnej murowanej z pustaków ceramicznych Porotherm. W celu uzyskania wyceny w technologii tradycyjnej zapraszamy do kontaktu.

Rzuty projektu
Rozwiń Zwiń

Rzuty projektu:


Wróć
Zbudujemy
twój dom
już od  3990 zł / m2
• pompa ciepła w cenie
• załatwiamy finansowanie
• stan deweloperski w 6 miesięcy
Porozmawiajmy
o budowie
twojego domu!
Zostaw nam numer telefonu, a zadzwonimy i przedstawimy specjalną ofertę.