Zadzwoń
do nas
zadzwoń 71 307 03 10

SOLIDA 108

DOM JEDNORODZINNY PIĘTROWY
cena: 606 900 zł
Powierzchnia: 108 m2
Interesuje Cię taki
dom? Skontaktuj
się z nami
Opis produktu
Rozwiń Zwiń

Solida 108 to dom piętrowy o interesującej - modernistycznej stylistyce i ciekawym układzie funkcjonalnym. Efekt modernistycznej bryły osiągnięto dzięki geometrycznej formie budynku, płaskiemu dachowi oraz dużym przeszkleniom, które sprawiają, że pomieszczenia są bardzo dobrze nasłonecznione, a drzwi tarasowe w salonie doskonale komunikują dom z ogrodem. Nieszablonowa bryła budynku daje duże możliwości efektownego wykończenia elewacji.  

Wykonany w technologii keramzytu budynek osadzony jest na płycie fundamentowej, ściany zewnętrzne mają grubość 15 cm i docieplone są styropianem 0,038 grubości 20 cm.

Dach pokryty jest membraną dachową.

Zakres prac obejmuje wykonanie kompletnego stanu deweloperskiego: dom wyposażony jest w instalację elektryczną, wod-kan, C.O. z ogrzewaniem podłogowym.

W środku wykonane są wylewki oraz gładzie z gruntowaniem farbą w kolorze białym.

Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną z toaletą oraz wiatrołap z dużą szafą pełniącą funkcję garderoby, kotłownię i garaż jednostanowiskowy. Na piętrze znajduje się strefa prywatna z dwiema sypialniami, łazienka, mała garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze, mogące pełnić funkcję pralni.

Projekt stworzony przy współpracy z pracownią Studio BB Architekci z Gliwic.

 

Istnieje możliwość wykonania projektu w technologii tradycyjnej murowanej z pustaków ceramicznych Porotherm. W celu uzyskania wyceny w technologii tradycyjnej zapraszamy do kontaktu.

Rzuty projektu
Rozwiń Zwiń

Rzuty projektu:


Wróć
Zbudujemy
twój dom
już od  3990 zł / m2
• pompa ciepła w cenie
• załatwiamy finansowanie
• stan deweloperski w 6 miesięcy
Porozmawiajmy
o budowie
twojego domu!
Zostaw nam numer telefonu, a zadzwonimy i przedstawimy specjalną ofertę.