Zadzwoń
do nas
zadzwoń 71 307 03 10

O nas

Dlaczego to my zbudujemy najlepiej?
Zbudujemy dom twoich marzeń Od ponad 10lat nasze życie obraca się wokół budownictwa mieszkaniowego.
Najwyższej jakości materiały
Nowoczesne technologie
Wykwalifikowani specjaliści
Profesjonalne doradztwo
Sprawdź jak budujemy

Firma Solida stworzyła markę DG HOUSE w odpowiedzi na potrzeby inwestorów planujących budowę domu w woj. dolnośląskim.

Wykonaliśmy ponad 200 domów jednorodzinnych oraz kilkanaście własnych inwestycji deweloperskich, co pozwoliło nam wypracować sprawdzone schematy działania i dojść do perfekcji.

W ciągu 10 lat osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów budownictwa w woj. śląskim, skupiając się wyłącznie na rynku lokalnym, aby móc zadbać o najwyższą jakość i komfort obsługi klienta niemożliwą do osiągnięcia przy budowach realizowanych wyjazdowo.

Stworzyliśmy markę DG HOUSE

dedykowaną na rynek wrocławski,

ponieważ działanie stacjonarne pozwala nam na zachowanie odpowiedniej jakości usług, niemożliwej, gdy działa się wyjazdowo.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?
Skontaktuj się z nami

Daniel Górka

Początki mojej działalności budowlanej wywodzą się z budowy dróg i mostów, jednakże taka specyfika pracy wiązała się z wieczną tułaczka po Polsce, chcąc jednak osiąść na miejscu, postanowiłem założyć firmę SOLIDA.

Nigdy nie zapomnę emocji, jakie towarzyszyły mi przy budowie pierwszego domu dla mojej rodziny. Radości, gdy stawiana była pierwsza ściana keramzytowa, godzin spędzonych na planowaniu i przygotowywaniach. Szczęścia, że powstaje nasze nowe miejsce na ziemi, ale i stresu z tym związanego. Od ponad 10 lat współtworząc firmę SOLIDA mam przyjemność być częścią tego, jakże ważnego etapu w życiu naszych klientów.

Jestem perfekcjonistą, stawiającym olbrzymi nacisk na obsługę klienta oraz na to, aby reprezentować nowy, wyższy poziom budownictwa.

Łączy nas wspólny cel – realizacja inwestycji w najlepszy możliwy sposób, z zastosowaniem najkorzystniejszych rozwiązań i optymalizacją kosztów.

Nasza misja

Każdy realizowany dom to odrębna historia - chcemy być jej częścią oraz sprawić, by wspominana była z sentymentem, jako ważny moment w życiu inwestorów.

Zbudujemy dom Twoich marzeń.

Z DG HOUSE udowadniamy, że dzisiejsze budownictwo to zupełnie nowy poziom.

Zapraszamy do
współpracy
Nasi 
partnerzy:
kebe viesmann wienerberger krosbud braas
Nasze realizacje:
Nasze 
realizacje
Zobacz 
wszystkie
Zobacz Dom jednorodzinny - Mikołów Solidny Zobacz Osiedle Stokrotki - Knurów Apartamenty w Knurowie Zobacz Dom jednorodzinny - Szymanów EKOPLANET 2B1G
Zbudujemy
twój dom
już od  3990 zł / m2
• pompa ciepła w cenie
• załatwiamy finansowanie
• stan deweloperski w 6 miesięcy
Porozmawiajmy
o budowie
twojego domu!
Zostaw nam numer telefonu, a zadzwonimy i przedstawimy specjalną ofertę.