/Jak budujemy /Keramzyt
Zadzwoń
do nas
zadzwoń 71 307 03 10

Domy z keramzytu Wrocław, Dolny Śląsk

Technologia najwyższych lotów.

Dzięki tej technologii, solidny dom o powierzchni 120 m² powstaje w zaledwie 6 miesięcy!

Właściwości: To, że Keramzyt jest materiałem odpornym to mało powiedziane! To lekkie kruszywo budowlane, pokona wodę, ogień, działanie pleśni, grzybów i gryzoni. Nie straszny mu także mróz. Jest dźwiękochłonny i zupełnie obojętny chemicznie. Ma dobre parametry izolacyjności cieplnej. To prawdziwy gigant wśród materiałów budowlanych.

Interesuje Cię dom w tej technologii? 
Skontaktuj się z nami

Dopasowana oferta

W technologii Keramzyt możemy wykonać każdy wybrany dom. Jeżeli Twój projekt przewiduje inną technologię wykonamy projekt zamienny – nie wymaga to zmiany pozwolenia na budowę.

Wszystko się układa

W budynkach z keramzytu możliwość spękania ścian jest ograniczona, ponieważ ich jednolitość i jednorodność daje możliwość przenoszenia naprężeń rozciągających. To ważne w przypadku krótkich terminów realizacji.

Bez „mokrej roboty”

Ściany wykonane są z gotowych modułów, dlatego ich zespolona powierzchnia jest równa, gładka i nie wymaga tynkowania. Prefabrykaty już na etapie produkcji przygotowywane są pod montaż instalacji elektrycznej zgodnie z projektem klienta. Zamontowane ściany są wykańczane gładzią i gruntowane białą farbą.

Ciepło, cieplej!

Świetna izolacja termiczna, oznacza dla Ciebie mniejsze rachunki za ogrzewanie oraz ochronę przed szybkimi zmianami temperatur. Ściany keramzytowe, pomimo, że cieńsze niż w tradycyjnej technologii murowanej, wykazują takie same parametry cieplne, a przy okazji Klient zyskuje większy metraż domu.

Zalety budowy z keramzytu

Mieszkaj w spokoju i ciszy

Dzięki zwartej strukturze, masie ścian i szczelnym połączeniu elementów możemy mówić o wysokiej izolacyjności akustycznej domu. Oznacza to, że budynek doskonale tłumi dźwięki pochodzące z zewnątrz.

Jakość na 50 lat!

Stawiamy ściany, które posiadają wszelkiego rodzaju atesty i certyfikaty dopuszczające do stosowania w budownictwie. Dodatkowo producent udziela na nie 50-letniej gwarancji imiennej.

Klimat najważniejszy!

Dzięki technologii z keramzytu, domowe zacisze stanie się miejscem, w którym rządzi zdrowie, ekologia i przyjemny mikroklimat, podobny do tego w domach z cegły.

Wróć
Zbudujemy
twój dom
już od  3990 zł / m2
• pompa ciepła w cenie
• załatwiamy finansowanie
• stan deweloperski w 6 miesięcy
Porozmawiajmy
o budowie
twojego domu!
Zostaw nam numer telefonu, a zadzwonimy i przedstawimy specjalną ofertę.