Zadzwoń
do nas
zadzwoń 71 307 03 10

SOLIDA 145

DOM JEDNORODZINNY PIĘTROWY
cena: 573 900 zł
Powierzchnia: 145 m2
Interesuje Cię taki
dom? Skontaktuj
się z nami
Opis produktu
Rozwiń Zwiń

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny dwukondygnacyjny - Solida 145. Projekt ten to zmodyfikowana wersja naszej popularnej typówki - Solidy 102 - poszerzamy cały budynek o 2 m, dodając więcej powierzchni do strefy dziennej - kuchni, jadalni i salonu.

Projekt Solida 102 popularność zawdzięcza dobrze zaplanowanej powierzchni. Obecnie Solida 145 odpowiada na potrzeby Inwestorów, którzy pragną zwiększyć przestrzeń dzienną  - 145 m² mieści na parterze bardzo duży salon z, większą jadalnię, kuchnię i wc oraz pomieszczenie techniczne. Poddasze również zyskało na metrażu i każdy z 3 pokoi powiększył się o parę metrów kwadratowych ! Całość poddasza uzupełnia duża łazienka z możliwością zrobienia pralni. Ścianka kolankowa wysokości 1,4m pozwala uzyskać wygodną przestrzeń poddasza. 

Solida 145 wykonana jest w technologii keramzytu. Budynek osadzony jest na płycie fundamentowej, ściany zewnętrzne mają grubość 15 cm i docieplone są styropianem 0,038 grubości 20 cm.

Dach pokryty jest dachówką cementową Brass z powłoką Cisar. Unowocześniliśmy bryłę całego domu wybierając dach bez okapu. 

Zakres prac w naszej ofercie obejmuje wykonanie kompletnego stanu deweloperskiego: dom wyposażony jest w instalację elektryczną, wod-kan i ogrzewanie podłogowe z pompą ciepła firmy RICOM.

W środku wykonane są wylewki, sufity z płyt gk oraz gładzie z gruntowaniem.

Istnieje możliwość wykonania projektu w technologii tradycyjnej murowanej z pustaków ceramicznych Porotherm.

W celu uzyskania wyceny w technologii tradycyjnej zapraszamy do kontaktu.

 

Rzuty projektu
Rozwiń Zwiń

Rzuty projektu:


Wróć
Zbudujemy
twój dom
już od  3990 zł / m2
• pompa ciepła w cenie
• załatwiamy finansowanie
• stan deweloperski w 6 miesięcy
Porozmawiajmy
o budowie
twojego domu!
Zostaw nam numer telefonu, a zadzwonimy i przedstawimy specjalną ofertę.